Kalkulant pro tunelovou výstavbu - Praha (m/ž)

Ihre Aufgaben

  • důkladná analýza zadávací dokumentace
  • zajištění a kompletace dokumentů požadovaných pro účast ve výběrovém řízení
  • identifikace možných rizik vyplývajících z následné realizace zakázky
  • spolupráce při tvorbě obchodních smluv do nabídky, především smlouvy o dílo
  • zpracování dílčích úkonů v režimu zákona o zadávání veřejných zákonech
  • kalkulace stavebních prací ve fázi nabídky
  • průběžná aktualizace pracovních kalkulací ve fázi realizace
  • spolupráce při technické přípravě staveb a sestavování harmonogramů
  • příprava podkladů pro změny během výstavy
  • spolupráce při sledování a vyhodnocování projektů
  • poptávky subdodavatelů v rámci nabídky i realizace
  • spolupráce se zúčastněnými pracovníky napříč firmou

Ihre Qualifikationen

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního (stavebně ekonomického směru)- vhodné i pro absolventy
  • velmi dobrá orientace v projektové dokumentaci
  • znalost některého z kalkulačních programů (velkou výhodou je znalost RIBiTWO)
  • MS Office na velmi dobré uživatelské úrovni
  • analytické myšlení, logické a praktické uvažování
  • znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou
  • pečlivost, flexibilita, loajalita, spolehlivost, schopnost týmové práce
  • základní znalost NJ a AJ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Wir bieten

Nabízíme: stabilní zázemí v mezinárodní společnosti, možnost seberealizace a osobního rozvoje, přátelské a týmové prostředí, dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům

Ihr Kontakt

Mgr. Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00/ Praha 5
Tel. +420 222 868 220
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
Praha
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req28427

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TC. Staňte se součástí našeho týmu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

ekonomický trainee (m/ ž)
Jihlava
Vollzeit
Přípravář pro oblast tunelů (m/ž)
Praha
Teilzeit
Kalkulant dopravního stavitelství -
Ostrava, Opava
Vollzeit

Datenschutz Erklärung