Řidič nákladního auta C - Zlínský kraj (m/ž)

Ihre Aufgaben

  • Jezdíte jako řidič nákladní dopravy a chcete se denně vracet domů?
  • Jedná se o práci na stavbách na Zlínsku
  • Náplní práce bude přeprava stavebních materiálů, hmot a dílů
  • Péče o svěřené vozidlo

Ihre Qualifikationen

  • Jeřábnický průkaz vítán, není ale podmínkou
  • Praxe výhodou

Ihr Kontakt

Mgr. Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00/ Praha 5
Tel. +420 222 868 220
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
Zlín
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req28430

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TE. Staňte se součástí našeho týmu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Zlín
Vollzeit
Dispečer stavební mechanizace - Zlín (m/ž)
Zlín
Vollzeit

Datenschutz Erklärung