Commerical Assistant (m/f)

STRABAG EAD Budownictwo Ogólne i Inżynieryjne Sofia/Kalotina Job-ID: req28467

Zadania

  • Independent, responsible and correct execution of all financial / commercial tasks (checking and entering invoices in the bookkeeping system, invoicing, following of the monthly balances of construction sites, managing open claims, etc.);
  • Regular analysis of the planned and realized costs and works;
  • Active collaboration in the preparation of reports and forecasts regarding the performed works and the result;
  • Responsible checking of contracts and construction documentation in corelation with the responsible engineers and the site manager

  • Самостојно, одговорно и коректно извршување на сите економски/комерцијални задачи (проверка и внесување на фактури во сметководствен систем, фактурирање, следење на месечните биланси на градилиштата, управување со отворени побарувања, итн.)
  • Редовна анализа на планираните и остварените трошоци и работи
  • Активна соработка при подготвување на извештаи и прогнози во однос на изведеното и резултатот
  • Одговорна проверка на договори и градежна документација во договор со одговорните инженери и шефот на градилиште.

Wymagania

  • High Education
  • Good English Skills essential
  • Dedicated, commitment, flexibility, team player, autonomy
  • Computer literate
  • Driving License B cat.
  • Willing to work on site

  • Висше образование
  • Добри познания по английски език
  • Отговорност, гъвкавост, добра работа в екип, независимост
  • Добри компютърни познания
  • Шофьорска книжка категория В
  • Готовност за работа а строителен обект

Oferujemy

Моля кандидатствайте онлайн през нашата web страница и изпратете Вашата пълна документация, съдържаща подробна автобиография, мотивационно писмо (на английски), референции, сертификати и др. на онлайн платформата за кандидатстване за работа.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Godziwe & rynkowe wynagrodzenie

Pakiet medyczny w Luxmed

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Защото успехът се постига със съвместна работа

Като интернационален строителен концерн, ние всяка година изграждаме голям брой сгради и съоръжения по целия свят, осигурявайки качествен персонал, материали, оборудване и техника на правилното място и в правилното време. Това не би било възможно без съвместната работа в екип – през географските граници и отделните бизнес отдели. Стани част от нашия екип!

Twój kontakt

Pavlina JANKOVSKA
MEGAPARK Building, Et.2, Tsarigradsko shose bulv. 115G
1784 Sofia
Tel. +389 75 495 642
www.strabag.com