Geodet stavby m/ž

Ihre Aufgaben

  • člen geodetické skupiny pro výjezdy do terénu
  • geodet stavby při navádění stavebních strojů
  • měření APK a geodetické vedení ASP na železničním svršku
  • vyhotovení protokolů a jednoduchých dokumentací pro stavbu

Ihre Qualifikationen

  • dokončené USO vzdělání v oboru geodezie
  • znalost grafického programu (Acad / Microstation) a geodetického výpočetního programu (Groma / Geus / Kokeš)
  • dobrá znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • maximální časová a místní flexibilita
  • schopnost samostatného uvažování a rozhodování
  • znalost NJ nebo AJ výhodou
  • vhodné i pro absolventy bez předchozí praxe a se zájmem o práci v inženýrské geodezii a o zvýšení kvalifikace

Wir bieten

Nabízíme: jistý start v silném nadnárodním koncernu podporu profesního růstu a osobního rozvoje zajímavé projekty doma i v zahraničí jistotu díky stabilnímu pracovnímu místu příjemné firemní klima, otevřenost, přátelské prostředí podnikový management zdraví, např. karta MultiSport, , Dny zdraví, různé aktivity na podporu fyzického a psychického zdraví zaměstnanců

Ihr Kontakt

Kamila Pechačová
Železničářská 1385/29 -Střekov
400 03 Ústí nad Labem
Tel. +420 475 300 158
www.strabagrail.cz
STRABAG Rail a.s.
Ústí nad Labem
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req28515

Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat!

Jako technologický koncern evropského formátu poskytující služby v oblasti stavebnictví se každoročně celosvětově podílíme na tisících staveb tím, že soustředíme ty správné lidi, stavební materiály a stroje ve správném čase na správném místě. Bez týmové spolupráce - napříč geografickými hranicemi a oblastmi - by to nebylo možné. Když naši zaměstnanci převezmou iniciativu a odpovědnost, a přitom všichni táhnou za jeden konec pomyslného provazu, pak jsou možnosti nekonečné - i vzhledem k osobní kariéře. Staňte se součástí našeho týmu! Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat! Pro koncernovou firmu STRABAG Rail a.s. hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Benefits

Weitere interessante Jobs

Stavbyvedoucí
Vollzeit
Stavební technik / stavbyvedoucí m/ž
Vollzeit

Datenschutz Erklärung