Operator linii produkcyjnej emulsji asfaltowych(m/k) - copy

Ihre Aufgaben

  • obsługa linii produkcyjnej emulsji asfaltowych
  • Aufgabe 2
  • Aufgabe 3

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie minimum zasadnicze o profilu technicznym
  • posiadanie uprawnień  SEP(min.1 KV) oraz uprawnie na wózek widłowy dodatkowym atutem.
  • preferowane miejsce zamieszkania  Poniec i okolice

Ihr Kontakt

Jolanta Jastrzębska
Wólczyńska 237
01-919 Warszawa
Tel. +48 22 714 49 30
biuro@bitunova.eu
Bitunova Sp. z o.o
Poniec
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req28728

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

BITUNOVA Sp. z o.o. należy do Koncernu STRABAG i jest jednym z największych w kraju producentów emulsji asfaltowych . Firma specjalizuje się w produkcji kationowych emulsji asfaltowych oraz drogowych technologiach ,,na zimno” , służących do napraw i odnów nawierzchni drogowych.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Operator Koparki (m/k)
woj. łódzkie
Vollzeit
Operator koparki kołowej kat.III
woj.dolnoślaskie
Vollzeit
Robotnik drogowy
Budowa Obwodnicy Raciborza
Vollzeit

Datenschutz Erklärung