Brigádnik na oddelení Facility Managementu (m/ž)

STRABAG s.r.o. Budownictwo Drogowe Mlynské Nivy 61/A, 825 18 Bratislava Job-ID: req28729

Zadania

  • Zadávanie technologických zariadení do softwarov Alstanet/Chastia.
  • Vytváranie passportov pre technologické zariadenia.
  • Skenovanie a nahrávanie revíznych správ a technickej dokumentácie.
  • Fyzická (vizuálna) kontrola tech. zariadení v budove podľa technickej dokumentácie.

Wymagania

  • Študent VŠ technického zamerania.
  • Predchádzajúca prax s niektorým softwarom z oblasti Facility Managementu - výhoda.
  • Práca s AutoCAD softwarom - výhoda.
  • Dobrá znalosť práce s PC a skenerom.
  • Orientácia v technickej dokumentácii.
  • Technické myslenie, zmysel pre detail, samostatnosť a zodpovednosť.
  • Dostupnosť do 20 hod. týždenne.

Oferujemy

Ponúkame platové ohodnotenie od 4 EUR/hod. brutto. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť i vyššie mzdové podmienky v závislosti od znalostí a predchádzajúcich skúseností. BENEFITY: Výborná pracovná referencia pre študenta technického zamerania. Flexibilita a možnosť zosúladenia pracovných a študijných povinností. Možnosť spolupráce a získania skúseností v rámci medzinárodného koncernu.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Godziwe & rynkowe wynagrodzenie

Pakiet medyczny w Luxmed

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stroje v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami a oblasťami - by to nebolo možné. Keď naši zamestnanci prevezmú iniciatívu a zodpovednosť, a pritom všetci ťahajú za jeden koniec pomyselného lana, potom sú možnosti nekonečné - aj vzhľadom na osobnú kariéru. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Twój kontakt

Ing. Jana Kováčová
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava
Tel. +421(0)2/3262 1028
www.strabag.sk