Koordynator IFM (m/k)

STRABAG PROPERTY AND FACILITY SERVICES Sp. z .o.o. Dienstleistungen/Servicebetriebe Pruszków, Warszawa Job-ID: req28748

Über uns

STRABAG Property and Facility Services Sp. z o.o. jest jednym z liderów w zakresie kompleksowych usług Facility Management. Poszukujemy Osoby na Stanowisko:

Ihre Aufgaben

  • organizacja pracy działu poprzez dalszy rozwój własnych struktur i kompetencji wewnętrznych w Spółce w obszarze IFM (w tym ochrony elektronicznej oraz utrzymania czystości),
  • optymalizacja i kontrola kosztów w zakresie usług zewnętrznych oraz materiałów IFM,
  • kalkulacja ofert w zakresie dla usług IFM ( w szczególności usługi sprzątania)
  • wsparcie w zakresie implementacji nowych kontraktów w struktury Spółki,
  • współpraca z podwykonawcami, kierownikami obiektów oraz projektów w kraju w celu optymalizacji procesów sprzedażowych usług IFM

Ihre Voraussetzungen

  • 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszarów usług IFM, w tym z zakresu kalkulacji i nadzoru nad usługami sprzątania, jak i ochrony
  • wiedza z zakresu procesu implementacji usług IFM; zarządzania zmianą i procesami zachodzącymi w branży IFM
  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w samodzielnym organizowaniu ww. usług
  • umiejętności negocjacyjne i zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • znajomość obsługi komputera (zasadniczo MS-Office),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku z odpowiedzialnością za osiągany wynik

Wir bieten

Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji • stanowisko z potencjałem rozwoju wraz z organizacją w Polsce • opiekę zdrowotną, • ciekawą, pełną wyzwań pracę • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO