Koordynator Działu IFM (m/k)

Ihre Aufgaben

  • organizacja pracy działu poprzez dalszy rozwój własnych struktur i kompetencji wewnętrznych w Spółce w obszarze IFM (w tym ochrony elektronicznej oraz utrzymania czystości),
  • optymalizacja i kontrola kosztów w zakresie usług zewnętrznych oraz materiałów IFM,
  • kalkulacja ofert w zakresie dla usług IFM ( w szczególności usługi sprzątania)
  • wsparcie w zakresie implementacji nowych kontraktów w struktury Spółki,
  • współpraca z podwykonawcami, kierownikami obiektów oraz projektów w kraju w celu optymalizacji procesów sprzedażowych usług IFM

Ihre Qualifikationen

  • 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszarów usług IFM, w tym z zakresu kalkulacji i nadzoru nad usługami sprzątania, jak i ochrony
  • wiedza z zakresu procesu implementacji usług IFM; zarządzania zmianą i procesami zachodzącymi w branży IFM
  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w samodzielnym organizowaniu ww. usług
  • umiejętności negocjacyjne i zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • znajomość obsługi komputera (zasadniczo MS-Office),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku z odpowiedzialnością za osiągany wynik

Wir bieten

Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji • stanowisko z potencjałem rozwoju wraz z organizacją w Polsce • opiekę zdrowotną, • ciekawą, pełną wyzwań pracę • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ihr Kontakt

Anna Śliwak
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag.com
STRABAG PFS Polska Sp. z .o.o.
Pruszków, Warszawa
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req28748

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

STRABAG PFS Polska oferuje kompleksowe usługi Facility Management dla każdego rodzaju nieruchomości. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU!

Benefits

weitere interessante Jobs

Inżynier budowy instalacji elektrycznych (m/k)
Warszawa, Wrocław
Vollzeit
Inżynier Budownictwa: specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie lub budowa mostów (m/k)
Pruszków, ul. Parzniewska 10
Vollzeit
Laborant (m/k)
Laboratorium - Bielsko Biała
Vollzeit

Datenschutz Erklärung