Ekonomický vedúci SK/CZ (m/ž)

STRABAG Real Estate GmbH Projektentwicklung Bratislava Job-ID: req28753

Über uns

Rozvoj udržateľných a moderných nehnuteľností je jednou z najdôležitejších úloh našej doby. Toto je cieľ spoločnosti STRABAG Real Estate. Ako jedna z popredných spoločností zaoberajúca sa vývojom projektov v Rakúsku realizujeme rezidenčné a komerčné nehnuteľnosti a pôsobíme predovšetkým v metropolitnej oblasti Viedne a Salzburgu. Vďaka rôznym koncepciám sú nehnuteľnosti prispôsobené individuálnym potrebám budúcich obyvateľov. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Ihre Aufgaben

Vývoj projektu:

  • Príprava a kontrola výpočtov ziskovosti pre projekty nehnuteľností.
  • Vývoj optimálnych zmluvných a obchodných štruktúr pre nákup a predaj nehnuteľností v úzkej spolupráci so servisnými spoločnosťami koncernu STRABAG.
  • Komerčná podpora projektových spoločností.
  • Podpora optimalizácie štruktúr financovania.
  • Správa veriteľov a dlžníkov.
  • Projektový controlling (vytváranie pravidelných správ porovnávajúcich cieľ so skutočnými údajmi nákladov a výkonov) a projektový reporting.
  • Príprava mesačných uzávierok.
  • Príprava ekonomických štvrťročných plánov v spolupráci s technickým riaditeľom.
  • Monitorovanie priebehu platieb, upomienok, záruk.

Vedenie:

  • Podpora tímovej práce.
  • Účasť na plánovaní a výbere personálu.
  • Rozpoznávanie a podpora potreby ďalšieho vzdelávania zamestnancov.

Ihre Voraussetzungen

  • Minimálne 5-10 ročné pracovné skúsenosti v danom odbore, vrátane vedenia ľudí.
  • Plynulá znalosť nemeckého a anglického jazyka (slovom aj písmom).
  • Veľmi dobré znalosti štruktúry a priebehu realitných projektov (vrátane práva, účtovníctva, KORE).
  • Veľmi dobré znalosti ovládania MS Office (taktiež Teams, OneNote, Planner, etc..).
  • Vysoká úroveň technického a hospodárskeho porozumenia, ako aj zmysel pre zodpovednosť.
  • Samostatný, presný a štruktúrovaný postup práce, ako aj isté vystupovanie.
  • Ochota učiť sa, iniciatíva, spoľahlivosť, flexibilita a nadpriemerná angažovanosť.

Wir bieten

Ponúkame vám spoluprácu v medzinárodnom koncerne, všestranné možnosti rozvoja a príjemnú pracovnú atmosféru v mladom dynamickom tíme. Základná mesačná výška platu je od: 3.500,- €, finálna výška základnej mzdy bude závisiť od dohody medzi kandidátom a nadriadeným manažérom a bude ovplyvnená najmä profilom kandidáta, jeho senioritou, skúsenosťami a zručnosťami. Ak máte záujem, pošlite nám prosím Vašu žiadosť (sprievodný list, životopis a osvedčenia) v nemeckom alebo anglickom jazyku cez webovú stránku www.strabag.sk pod vyššie uvedeným ID práce. Tešíme sa na Vašu prihlášku!

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standortabhängig

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stroje v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami a oblasťami - by to nebolo možné. Keď naši zamestnanci prevezmú iniciatívu a zodpovednosť, a pritom všetci ťahajú za jeden koniec pomyselného lana, potom sú možnosti nekonečné - aj vzhľadom na osobnú kariéru. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Ihr Kontakt

Ing. Petra Frisová
Mlynské nivy 61/A
820 15 Bratislava
Tel. +421 2 3262 2046
www.strabag-real-estate.at