BETONÜZEMI KEVERŐGÉPÉSZ - DISZPÉCSER

FRISSBETON KFT Activitati speciale 9171 Győrújfalu, HRSZ 0447 Job-ID: req28853

Despre noi

A FRISSBETON Kft. a STRABAG építőipari konszern beton gyártásával foglalkozó magyarországi leányvállalata. A FRISSBETON Kft. 24 állandó telephelyével és 6 mobil betonüzemével országos szinten évek óta piacvezető szerepet foglal el. Az általunk előállított transzportbetont felhasználják az építőipar valamennyi ágazatában: a magasépítés, a mélyépítés és a speciális mélyépítés területén egyaránt.

Responsabilitati

  • Betonkeverő gép üzemeltetése, keverőmesteri feladatok ellátása
  • Karbantartási feladatok elvégzése, közreműködés a gépkarbantartásoknál, javításoknál
  • Homlokrakodó kezelése
  • Betonértékesítés logisztikai feladatainak ellátása

Conditii

  • Műszaki középfokú (érettségi) végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Előny: gépszerelő vagy lakatos vagy villanyszerelő szakképzettség
  • Előny: nehézgépkezelői végzettség
  • Előny: építőipari tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Problémamegoldó képesség
  • Kitartás

Va oferim

Compania

Multitudine de proiecte in tara si in strainatate

Siguranta unui loc de munca stabil

Durabilitate, un climat optim de lucru si deschidere

Managementul sanatatii in companie (o oferta vasta in functie de amplasare)

Dezvoltare

Planificare cariera prin dialog - discutii anuale de evaluare a performantelor pentru orientare si dezvoltare profesionala

Propria academie a grupului, cu o vasta oferta de instruiri

Diverse posibilitati de a face cariera in cadrul concernului

Localizare

Pentru oferte individuale luati legatura cu persoanele de contact desemnate pe fiecare locatie

Petreceri ale companiei, excursii, participare la competitii sportive

Financiar

Remuneratie corecta si conform cu piata

Distribuire

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Contact

Orbán Krisztina
Keverőtelep
9171 Győrújfalu
Tel. +36 30 687 2436
www.frissbeton.hu

Job-uri similare

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO