Majster Robót Kolejowych (m/k)

STRABAG Sp. z o.o./ Dyrekcja Budownictwa Kolejowego/ E59 Drawski Młyn Job-ID: req28993

Despre noi

W obszarze Budownictwa Kolejowego bierzemy czynny udział w realizacji największych projektów infrastrukturalnych w kraju. Specjalizujemy się w budowie, przebudowie i rewitalizacji nawierzchni i podtorza kolejowego, w przebudowie sieci trakcyjnych oraz realizacji kolejowych obiektów inżynieryjnych.

Responsabilitati

  • sprawowanie nadzoru nad robotami i pracownikami fizycznymi
  • rozliczanie dostarczonych materiałów
  • bieżąca kontrola prac wykonywanych przez Podwykonawców
  • odbiór robót zgodnie z jakościowymi i terminowymi kryteriami oceny
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • realizacja zadań wyznaczonych przez Kierownika Robót

Conditii

  • wykształcenie średnie techniczne, preferowane o profilu kolejowym
  • min. 4 lata doświadczenia w realizacji projektów kolejowych
  • uprawnienia toromistrza mile widziane
  • umiejętność czytania projektów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mobilność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Va oferim

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu • kursy językowe: angielski i niemiecki • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem” • możliwość rozwoju zawodowego

Compania

Multitudine de proiecte in tara si in strainatate

Siguranta unui loc de munca stabil

Durabilitate, un climat optim de lucru si deschidere

Managementul sanatatii in companie (o oferta vasta in functie de amplasare)

Dezvoltare

Planificare cariera prin dialog - discutii anuale de evaluare a performantelor pentru orientare si dezvoltare profesionala

Propria academie a grupului, cu o vasta oferta de instruiri

Diverse posibilitati de a face cariera in cadrul concernului

Localizare

Pentru oferte individuale luati legatura cu persoanele de contact desemnate pe fiecare locatie

Petreceri ale companiei, excursii, participare la competitii sportive

Financiar

Remuneratie corecta si conform cu piata

Distribuire

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu !

Contact

Wioletta Wojda
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 71 44 385
www.strabag.pl

Job-uri similare

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO