Přípravář/-ka (Ostrava)

Ihre Aufgaben

  • Samostatně, zodpovědně, ekonomicky zpracovat nabídky subdodavatelů a zpracovat jejich vyhodnocení pro uzavření výběrového řízení v koordinaci s vedením stavby (vedoucím projektu, stavbyvedoucím)
  • Vést seznam nabídek a jejich archivaci
  • Vést databázi subdodavatelů a provádět jejich vyhodnocení (pro výběrové řízení a pro realizace na základě hodnocení vedoucího oblasti)

Ihre Qualifikationen

  • Min. SŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
  • Pokročilá znalost Microsoft Office
  • Flexibilitu, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativní dovednosti
  • Orientaci v rozpočtech staveb a projektových dokumentacích
  • Výborné obchodní schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Ihr Kontakt

Jan Kubizňák
Na Bělidle 198/21
150 00 Praha 5
Tel. +420 222 868 194
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
Ostrava
Hoch- und Ingenieurbau
Vollzeit
Job-ID: req29002

Benefits

Weitere interessante Jobs

Stavbyvedoucí (Brno)
Brno
Vollzeit
Stavební technik (Praha) - copy - copy
Pozemní a inženýrské stavitelství
Vollzeit
Trainee - stavební technik/ ekonom stavby (Praha)
Praha
Vollzeit

Datenschutz Erklärung