Kierownik Robót ds. Instalacji Elektrycznych (m/k)

STRABAG Sp. z o.o./Dyrekcja Budownictwa Ogólnego/ Oddział Projekty Specjalne Hoch- und Ingenieurbau Cała Polska Job-ID: req29165

Über uns

Od ponad 30 lat realizujemy w Polsce różne typy obiektów kubaturowych, począwszy od centrów handlowych, biurowców i osiedli mieszkaniowych przez zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale czy dworce kolejowe, aż po obiekty hydrotechniki morskiej i śródlądowej.

Ihre Aufgaben

  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem
  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych
    analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • przygotowanie harmonogramu prac

Ihre Voraussetzungen

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • min. 5 lata doświadczenia w pełnieniu funkcji Kierownika Robót Elektrycznych
  • umiejętność przygotowania kalkulacji roboczej prac
  • dobra znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • mobilność i gotowość do podjęcia pracy w delegacji (średni czas trwania projektu 1,5-2 lata)

Wir bieten

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu !

Ihr Kontakt

Kamila Rosik
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 45 13 740
www.strabag.pl