LEAN MUNKATÁRS (MAGASÉPÍTÉS)

Ihre Aufgaben

  • építőipari kivitelezési folyamatok analízise, javításukhoz szükséges megoldások fejlesztésének kezdeményezése, a folyamatban résztvevőkkel közösen
  • folyamatok irányításához szükséges szoftverek megismerése, alkalmazása és támogatása
  • új ötletek és koncepciók vezetők felé történő előterjesztése

Ihre Qualifikationen

  • befejezett egyetemi képzés (építőmérnök/építészmérnök/infrastruktúra menedzsment/közgazdasági)
  • informatikai érdeklődés és tájékozottság
  • motivált személyiség
  • remek tanácsadói és előadói képesség
  • analitikus látásmód
  • németnyelv-ismeret
  • ELŐNY: angolnyelv-ismeret

Wir bieten

Az ideális jelölt 1-2 év folyamatoptimalizálásban (építőipari kivitelezés/projektmenedzsment/logisztika) szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik, és műszaki hátterének vagy érzékének köszönhetően nem jelent számára akadályt, hogy az operatív területen dolgozó építőmérnök szakemberekkel elfogadtassa magát. Ha kihívásokkal tel feladatokra vágyik, érdeklik az építőipari folyamatok, versenyképes fizetéssel várjuk Önt.

Ihr Kontakt

Tóth Andrea Anna
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
H-1117 Budapest
Tel. +36 1 358 5281
www.strabag.com
STRABAG Építő Kft.
Budapest (XI. kerület, INFOPARK)
Hoch- und Ingenieurbau
Vollzeit
Job-ID: req29187

Über uns

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából. A magasépítési szervezet budapesti központjába keresünk egy analitikus gondolkodásmóddal és jó tanácsadói képességgel rendelkező LEAN MÉRNÖK munkatársat. Új munkatársunk közvetlenül a magasépítés ügyvezetésének irányítása alatt fog dolgozni. Legfőbb feladata lesz a kivitelezési folyamatok javításához szükséges megoldások kezdeményezése és menedzselése. Munkája során a folyamatok irányításához szükséges szoftvereket fogja használni, amelyhez elengedhetetlen a magas szintű informatikai affinitás. A lean munkatárs munkakörben nagy hangsúlyt kap a jó kommunikációs képesség és az önmotiváció, amelyekre egyaránt szükség van mind az új ötletek és koncepciók előterjesztéséhez, mind a folyamatok optimalizálásához.

Benefits

Weitere interessante Jobs

MŰVEZETŐ (M3 METRÓ FELÚJÍTÁS)
Budapest
Vollzeit
Beszerző–Logisztikus
Monostorapáti
Vollzeit
BACKOFFICE-MANAGER (MAGASÉPÍTÉS, GENERÁLKIVITELEZÉS)
Budapest és Cegléd
Vollzeit

Datenschutz Erklärung