Operator koparki kołowej kat.III

Ihre Aufgaben

  • praca przy obsłudze sprzętu ciężkiego
  • praca przy robotach  precyzyjnych ; profilowanie skarp i wykopów rowów

Ihre Qualifikationen

  • uprawnienia do obsługi koparki kołowej kat.III
  • doświadczenie  zawodowe  mile widziane
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność , dyspozycyjność  , fachowość
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Ihr Kontakt

Nowosadko
Lipowa 5 A
52-200 Wysoka
Tel. +48 71 369 00 45
www.strabag.pl
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.
woj.dolnoślaskie
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req29195

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Zostań częścią naszego zespołu!

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych oraz obiektów mostowych o różnej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Operator linii produkcyjnej emulsji asfaltowych(m/k) - copy
Poniec
Vollzeit
Operator Koparki (m/k)
Biuro Budowy S6 Ustronie Morskie -Koszalin
Vollzeit
Operator Rozściełacza Mas Bitumicznych
woj. śląskie
Vollzeit

Datenschutz Erklärung