Program stażowy STRABAG DLA FINANSISTÓW (m/k)

STRABAG BRVZ Sp. z o.o. Prestari servicii ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków Job-ID: req29227

Despre noi

Spółka STRABAG BRVZ  należy do koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna  za obsługę w obszarze finansowym, personalnym, zarządzania nieruchomościami i informatycznym.

Jeżeli jesteś absolwentem i chcesz budować swoją karierę na solidnych fundamentach – mamy dla Ciebie ofertę międzynarodowego programu stażowego.

Responsabilitati

Praktyczne realizowanie zadań w obszarze finansowym  w poszczególnych działach spółki STRABAG BRVZ:  Bilans/Podatki, Zarządzanie Personelem, Nieruchomości i Ubezpieczenia, Treasury Management,  Należności i Zobowiązania. Po zakończeniu stażu zatrudnienie w Dziale Bilans/Podatki obsługującego wszystkie Spółki Koncernu STRABAG w Polsce.

A w zamian otrzymasz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • udział w 15-miesięcznym programie rozwoju zawodowego, w tym 3 miesięczny staż zagraniczny w jednej ze spółek Koncernu STRABAG
  • indywidualne wsparcie opiekuna (mentora)
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski lub niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • krótszy dzień pracy w piątek
  • ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby
  • komfortowe warunki pracy - brak open space

Conditii

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie lub kierunki pokrewne
  • max. 2 letnie doświadczenie zawodowe /bez wliczania praktyk, pracy podczas studiów/
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i orientacja na cel
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań
  • umiejętność współpracy w zespole

Va oferim

Compania

Multitudine de proiecte in tara si in strainatate

Siguranta unui loc de munca stabil

Durabilitate, un climat optim de lucru si deschidere

Managementul sanatatii in companie (o oferta vasta in functie de amplasare)

Dezvoltare

Planificare cariera prin dialog - discutii anuale de evaluare a performantelor pentru orientare si dezvoltare profesionala

Propria academie a grupului, cu o vasta oferta de instruiri

Diverse posibilitati de a face cariera in cadrul concernului

Localizare

Pentru oferte individuale luati legatura cu persoanele de contact desemnate pe fiecare locatie

Petreceri ale companiei, excursii, participare la competitii sportive

Financiar

Remuneratie corecta si conform cu piata

Distribuire

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu !

Contact

Adrianna Hapanowicz
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. 22 45 13 739
www.strabag.com

Job-uri similare

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO