Aplica acum

Aplica acum

Aplica acum

Aplica acum

FM Business Development Manger (m/k)

Responsabilitati

  • pozyskiwanie zleceń na ogólnopolskim rynku usług technicznej obsługi obiektów Facility Management
  • realizacja celów handlowych, marketingowych oraz założeń budżetu w zakresie sprzedaży
  • analiza rynku Facility Management, inwestycji, monitoring działań konkurencji
  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentów prekwalifikacyjnych do uczestnictwa w przetargach; udział w przygotowaniu ofert i założeń do umów z klientem
  • przeprowadzanie negocjacji handlowych; stały rozwój bazy klientów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Calificarile Dvs.

  • niezbędna znajomość rynku nieruchomości i usług FM w Polsce
  • 3  lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży FM
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprzedażowe i negocjacyjne, bardzo dobra autoprezentacja oraz zorientowanie na wynik
  • dyspozycyjność i mobilność, bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Va oferim

Oferujemy: • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • niezbędne narzędzia do pracy mobilnej • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Contact

Anna Śliwak
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag.pl
STRABAG PFS Polska Sp. z .o.o.
Warszawa, Kraków, Wrocław
Prestari servicii
Full time
Job-ID: req29746

Despre noi

Succesul il construim impreuna.

STRABAG - un concern european in domeniul constructiilor - deschide anual mii de puncte de lucru care concentreaza in ele personalul necesar, materialele de lucru si utilajele adecvate, toate la locul potrivit si la momentul oportun. Fara munca in echipa - dincolo de limitele geografice - acest lucru nu ar fi posibil. Fiti si Dvs. o parte din echipa noastra!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU!

Benefits

alte job-uri interesante

Specjalista ds. Kontraktowych / Contract Manager (m/k)
Woj. Lubelskie lub woj, Dolnośląskie/Opolskie/Sląskie/ Małopolskie
Vollzeit
Radca prawny/adwokat specjalizujący się w doradztwie procesów inwestycji budowlanych (m/k)
Pruszków
Vollzeit
Pracownik ds. zakupów (m/k)
Warszawa
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact