BETONTECHNOLÓGUS

Zadania

  • beton recept és keverékterv készítés
  • betonfejlesztés
  • próbakeverések lefolytatása laborban és helyszínen
  • friss és megszilárdult beton vizsgálati eredményeinek értékelése
  • betontelepek üzemi gyártásellenőrző vizsgálatainak kontrollálása, koordinálása, eredményeinek ellenőrzése, szükség esetén beavatkozás a gyártásba
  • beton alapanyagok ismerete, minőségük nyomon követése, új alapanyagok bevezetése
  • új beton adalékszerek megismerése és alkalmazásuk bevezetése
  • elvárás a beton helyszíni és laboratóriumi vizsgálatainak ismerete

Pani/Pana kwalifikacje

  • középfokú végzettség (érettségi, építőipari technikusi végzettség előny)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Windows, Office, Adobe Acrobat, BetonŐr)
  • B kat. jogosítvány
  • felelősségtudat, elhivatottság, precizitás

előny

  • szakmai tapasztalat, építőmérnöki, építészmérnöki, betontechnológusi végzettség

Oferujemy

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából. Ha szeretne egy fiatalos csapatban, modern munkakörnyezetben egy kihívásokkal teli, változatos munkakört ellátni, várjuk jelentkezését bérigény megjelölésével.

Twój kontakt

Danka Csaba
TPA HU Kft.
4551 Nyíregyháza Egység
Tel. +3630/625-0030
www.strabag.hu
TPA HU Kft.
Nyíregyháza/Miskolc/Szolnok
Piony Specjalne
Pełny etat
Job-ID: req29298

O nas

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A TPA HU Kft. Európa egyik legnagyobb építőipari vállalatcsoportjának, a STRABAG SE konszernnek építőanyag-technológiával foglalkozó kompetencia-centruma, amely aszfalt- és betontechnológiára, földművekre és geotechnikára szakosodott. A laboratóriumban dolgozó kisebb csapat tagjaként folyamatosan fejlesztjük kollégáink szakmai tudását, és figyelmet fordítunk a barátságos környezet fenntartására is.

Benefits

Inne ciekawe oferty pracy

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (HÍDÉPÍTÉS)
Nyugat-Dunántúl
Vollzeit
Vollzeit
CSOPORT GÉPÉSZ
Budapest, Gyál, Salgótarján
Vollzeit

Polityka prywatności

Metryczka

Informacja prawna

Kontakt