Inginer Responsabil controlul calitatii, Buzau

Strabag SRL Verkehrswegebau Buzau, Jud. Buzau Job-ID: req29311

Über uns

Daca esti inginer constructor cu experienta in controlul calitatii si doresti sa iti dezvolti cariera intr-una dintre cele mai mari firme din domeniu, care se afla in top 3 in Europa, te asteptam sa faci parte din echipa noastra din Grupa Buzau.

Ihre Aufgaben

RESPONSABILITATI:

  • Consolidarea documentelor necesare pentru întocmirea cărţii tehnice (Întocmirea proceselor verbale, a procedurilor de lucru, planul calității, P.C.C.V.I. și a tuturor documentelor aferente CT și SM al firmei);
  • Verificarea calității execuției în șantier;
  • Păstrarea evidenţei documentelor tehnico-economice;
  • Centralizarea avizelor de însoţire a materialelor puse în operă (beton, armătură...etc.);
  • Sortarea şi înregistrarea corespondenţei în registrul de intrări-ieşiri;
  • Îndosarierea documentelor;
  • Scanarea şi copierea documentelor;
  • Asigură circuitul informaţiilor.

 CONDIŢIILE POSTULUI DE LUCRU

  • Birou în şantier
  • Laptop
  • Telefon

LOCAȚIE

  • Buzau

Ihre Voraussetzungen

  • INGINER, absolvent/ă al/a unei facultăţi de construcţii;
  • Cunoştinte limba engleze nivel mediu-avansat;
  • Cunostinte MS Office, AutoCAD;
  • Spirit de echipa;
  • Carnet de sofer tip B;
  • Disponibil/a pentru program de lucru prelungit.

Wir bieten

Va oferim: Sarcini interesante, echipe dinamice, proiecte complexe și oportunități practice de pregătire. Vei avea ocazia sa inveti din experiența diversa a unei corporații globale. Dacă esti interesat, te rugăm să ne trimiti prin formularul online candidature ta (CV si scrisoare de intentie) care să indice data de început și așteptările salariale.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Succesul se dobandeste impreuna
In calitatea sa de concern european in domeniul constructiilor, STRABAG realizeaza anual, in intreaga lume, mii de lucrari de constructii, care reunesc la locul potrivit oamenii potriviti, materialele de constructie adecvate si aparatura necesara. Fara munca in echipa – dincolo de limitele geografice si domeniile de lucru – aceste lucruri nu ar fi posibile.

Va asteptam in echipa noastra!

Ihr Kontakt

Monica Cojocariu
Calea 13 Septembrie nr. 90
050726 / Bucuresti
Tel. +40 21 403-4341
www.strabag.ro