Majster Robót Mostowych (m/k)

Ihre Aufgaben

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu prac

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe techniczne – Budownictwo, mile widziana specjalizacja mostowa
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego
  • dyspozycyjność i mobilność w ramach województwa lubelskiego
  • umiejętność kierowania podległym zespołem i bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość

Ihr Ihr Kontakt

Ewelina Lenard
ul. Spółdzielczości Pracy 75
20-147 Lublin
Tel. (081) 4602896
www.strabag.com
Strabag Sp. z o.o. Dyrekcja Wschodnia / Oddział Lublin
Lublin
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req27867

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Zostań częścią naszego zespołu!

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców dróg. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich.

Benefits

weitere interessante Jobs

Kierownik Budowy (k/m)
woj. łódzkie
Vollzeit
Program Stażowy STRABAG DLA INŻYNIERÓW (m/k)
Wrocław,Piekary Śląskie,Kraków, Katowice
Vollzeit
Inżynier Budowy - mosty (m/k)
Gdańsk
Vollzeit

Datenschutz Erklärung