Konzultant stavby pre digitalizáciu (m/ž)

Ihre Aufgaben

  • Poradenstvo pri veľkých stavbách na základe uzatvorenej zmluvy, predchádzajúcich vedomostí rozličných účastníkov projektu a daných hardvérových a softvérových možností s ohľadom na digitalizáciu, projektové priestory (platformy projektového manažmentu), aplikácie a pod. vo všetkých fázach projektu,
  • Spracovanie problematiky, koncepcia potenciálnych quick-wins a pilotných riešení a implementácia a pilotizácia daných riešení – „prekladateľ“ medzi operatívnymi jednotkami a IT-jednotkami,
  • Hodnotenie softvéru, analýza trhu a výber definovaných problematík,
  • Školiace činnosti, práca priamo so „zákazníkmi“ (majstri stavby, stavbyvedúci ale aj školenia manažmentu).

Ihre Qualifikationen

  • Skúsenosti s platformami projektového manažmentu, stavebnými aplikáciami a pod.
  • Orientácia v problematike IT (výhodou sú znalosti programovania- nie je podmienkou),
  • Min. 3 ročná prax v rámci projektov (na stavbe – uprednostňujeme činnosť stavbyvedúceho a vyššie),
  • Ukončené vzdelanie v odbore stavebného inžinierstva výhodou, príp. hospodárska informatika alebo odbory blízke IT, pokiaľ je stavebná prax,
  • Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, nakoľko práca zahŕňa komunikáciu s rôznymi stupňami vedenia spoločnosti,
  • AJ na úrovni B2, nemčina výhodou.

Wir bieten

Ponúkaná mzda: 3000 Eur brutto Ponúkame vysoko inovatívne a kreatívne pracovné prostredie s technologickými výzvami. Pridaj sa do kolegiálneho, kompetentného tímu direkcie digitalizácie a vyvíjaj s nami softvérové koncepty digitalizácie pre jednu z najväčších stavebných spoločností v Európe. Popri rozsiahlom zaškolení do budúcich úloh, stabilnom pracovnom mieste v moderných kanceláriách, rozličných eventoch a benefitoch nám záleží na tvojom osobnom a profesionálnom raste. Hľadáš výzvy, pri ktorých vieš rozšíriť svoje skúsenosti a priniesť svoje názory? Potom nám zašli svoje CV spolu s motivačným listom v anglickom alebo nemeckom jazyku s udaním najskoršieho možného nástupu a platovou predstavou cez online formulár. Tip na motivačný list: porozprávaj nám pár vetami, prečo je digitalizácia dôležitá a čo kvalifikuje práve teba na to, aby sme spoločne túto tému posúvali vpred.

Ihr Kontakt

Walter Haberfellner
Donau-City-Str.9
1220 Vienna / Austria
Tel. +43 122 422-0
www.strabag.com
STRABAG AG, Group Division Digitalization
Bratislava
sonstige Geschäftsfelder
Vollzeit
Job-ID: req29386

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Máte blízko k IT a radi komunikujete? Budúcnosť sveta práce sa mení na celom svete, aj v koncerne STRABAG. Preto sa pripravujeme už teraz, aby nás budúcnosť nezaskočila. Len tak sa nám podarí zostať úspešnými. Staviame na osvedčenom, predovšetkým na našej tímovej práci. Tím direkcie digitalizácie má v koncerne STRABAG za úlohu rozvíjať a nasadzovať inovatívne digitálne nástroje pre stavanie budúcnosti. Vsádzame na moderné technológie ako Cloud Computing, umelú inteligenciu a blockchainy. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Datenschutz Erklärung