Konzultant stavby pro digitalizaci (m/ž)

Ihre Aufgaben

  • Poradenství při velkých stavbách na základě uzavřené smlouvy předchozích znalostí různých účastníků projektu a daných hardwarových a softwarových možností s ohledem na digitalizaci, projektové prostory (platformy projektového managementu), aplikace apod. ve všech fázích projektu,
  • Zpracování problematiky, koncepce potenciálních quick-wins a pilotních řešení a implementace a pilotizace daných řešení - "překladatel" mezi operačními jednotkami a IT-jednotkami,
  • Hodnocení softwaru, analýza trhu a výběr definovaných Problematik,
  • Školicí činnosti, práce přímo se "zákazníky" (mistři stavby, stavbyvedoucí ale i školení managementu).

Ihre Qualifikationen

  • Zkušenosti s platformami projektového managementu, stavebními aplikacemi apod.
  • Orientace v problematice IT (výhodou jsou znalosti programování- není podmínkou),
  • Min. 3 roky praxe v rámci projektů (na stavbě - upřednostňujeme činnost stavbyvedoucího a výše),
  • Ukončené vzdělání v oboru stavebního inženýrství výhodou, příp. hospodářská informatika nebo odbory blízké IT, pokud je stavební praxe,
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, neboť práce zahrnuje komunikaci s různými stupni vedení společnosti,
  • AJ na úrovni B2, němčina výhodou.

Wir bieten

Nabízíme vysoce inovativní a kreativní pracovní prostředí s technologickými výzvami. Přidej se do kolegiálního, kompetentního týmu direkce digitalizace a vyvíjej s námi softwarové koncepty digitalizace pro jednu z největších stavebních společností v Evropě. Mimo rozsáhlého zaškolení do budoucích úkolů, stabilním pracovním místě v moderních kancelářích, rozličných eventech a benefitech nám záleží na tvém osobním a profesionálním růstu. Hledáš výzvy, při kterých víš rozšířit své zkušenosti a přinést své názory? Potom nám zašli své CV spolu s motivačním dopisem v anglickém nebo německém jazyce s udáním prvního možného nástupu a platovou představou přes online formulář. Tip na motivační dopis: napiš nám pár větami, proč je digitalizace důležitá a co kvalifikuje právě tebe na to, abychom společně toto téma posouvaly vpřed.

Ihr Kontakt

Walter Haberfellner
Donau-City-Str.9
1220 Vienna / Austria
Tel. +43 122 422-0
www.strabag.com
STRABAG AG, Group Division Digitalization
Praha
sonstige Geschäftsfelder
Vollzeit
Job-ID: req29387

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Máte blízko k IT a rádi komunikujete? Budoucnost světa práce se mění na celém světě, i v koncernu STRABAG. Proto se připravujeme už teď, aby nás budoucnost nezaskočila. Jen tak se nám podaří zůstat úspěšnými. Stavíme na osvědčeném, především na naší týmové práci. Tým direkce digitalizace má v koncernu STRABAG za úkol rozvíjet a nasazovat inovativní digitální nástroje pro stavění budoucnosti. Sázíme na moderní technologie jako Cloud Computing, umělou inteligenci a blockchainy. Staňte se součástí našeho týmu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Datenschutz Erklärung