Konzultant stavby pro digitalizaci (m/ž)

STRABAG AG, Group Division Digitalization sonstige Geschäftsfelder Praha Job-ID: req29387

Máte blízko k IT a rádi komunikujete? Budoucnost světa práce se mění na celém světě, i v koncernu STRABAG. Proto se připravujeme už teď, aby nás budoucnost nezaskočila. Jen tak se nám podaří zůstat úspěšnými. Stavíme na osvědčeném, především na naší týmové práci. Tým direkce digitalizace má v koncernu STRABAG za úkol rozvíjet a nasazovat inovativní digitální nástroje pro stavění budoucnosti. Sázíme na moderní technologie jako Cloud Computing, umělou inteligenci a blockchainy. Staňte se součástí našeho týmu!

Ihre Aufgaben

  • Poradenství při velkých stavbách na základě uzavřené smlouvy předchozích znalostí různých účastníků projektu a daných hardwarových a softwarových možností s ohledem na digitalizaci, projektové prostory (platformy projektového managementu), aplikace apod. ve všech fázích projektu,
  • Zpracování problematiky, koncepce potenciálních quick-wins a pilotních řešení a implementace a pilotizace daných řešení - "překladatel" mezi operačními jednotkami a IT-jednotkami,
  • Hodnocení softwaru, analýza trhu a výběr definovaných Problematik,
  • Školicí činnosti, práce přímo se "zákazníky" (mistři stavby, stavbyvedoucí ale i školení managementu).

Ihre Voraussetzungen

  • Zkušenosti s platformami projektového managementu, stavebními aplikacemi apod.
  • Orientace v problematice IT (výhodou jsou znalosti programování- není podmínkou),
  • Min. 3 roky praxe v rámci projektů (na stavbě - upřednostňujeme činnost stavbyvedoucího a výše),
  • Ukončené vzdělání v oboru stavebního inženýrství výhodou, příp. hospodářská informatika nebo odbory blízké IT, pokud je stavební praxe,
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, neboť práce zahrnuje komunikaci s různými stupni vedení společnosti,
  • AJ na úrovni B2, němčina výhodou.

Wir bieten

Nabízíme vysoce inovativní a kreativní pracovní prostředí s technologickými výzvami. Přidej se do kolegiálního, kompetentního týmu direkce digitalizace a vyvíjej s námi softwarové koncepty digitalizace pro jednu z největších stavebních společností v Evropě. Mimo rozsáhlého zaškolení do budoucích úkolů, stabilním pracovním místě v moderních kancelářích, rozličných eventech a benefitech nám záleží na tvém osobním a profesionálním růstu. Hledáš výzvy, při kterých víš rozšířit své zkušenosti a přinést své názory? Potom nám zašli své CV spolu s motivačním dopisem v anglickém nebo německém jazyce s udáním prvního možného nástupu a platovou představou přes online formulář. Tip na motivační dopis: napiš nám pár větami, proč je digitalizace důležitá a co kvalifikuje právě tebe na to, abychom společně toto téma posouvaly vpřed.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stroje v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami a oblasťami - by to nebolo možné. Keď naši zamestnanci prevezmú iniciatívu a zodpovednosť, a pritom všetci ťahajú za jeden koniec pomyselného lana, potom sú možnosti nekonečné - aj vzhľadom na osobnú kariéru. Staňte sa súčasťou nášho tímu.

Ihr Kontakt

Walter Haberfellner
Donau-City-Str.9
1220 Vienna / Austria
Tel. +43 122 422-0
www.strabag.com