Építőipari-tanácsadó digitalizáció területen

STRABAG AG, Direktion Digitalisierung Piony Specjalne Budapest Job-ID: req29388

O nas

Érdekli az IT világa és szívesen kommunikál? A jövő munkahelyi környezete világszerte folyamatosan változik – a STRABAG-nál is. Azért lépünk már ma, hogy ne legyünk lépéskényszerben a jövőben. Csak így tudunk sikeresek maradni. Jólbevált módszerekre építünk, ezek közül is elsősorban a csapatmunkára. A digitalizációért felelős csapat küldetése a Strabag konszernben, a jövő építéséhez szükséges innovatív digitális eszközök prototípusának kifejlesztése és bevezetése. Emellett a modern technológiákra, mint például a felhő alkalmazásokra, a mesterséges intelligenciára és a Blockchains-re támaszkodunk. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Zadania

  • Tanácsadás megaprojekteknél megkötött szerződések alapján, a projektrésztvevők előzetes tudása és a mindenkori hardver és szoftverlehetőségek ismeretében, tekintettel a digitalizációra, a projektmenedzsment eszközökre, App-okra,minden projektfázisban,
  • Problémák feltárása, potenciális rövidtávú eredmények és próbamegoldások megtervezése, a megfelelő megoldások megtervezése és kipróbálása – „közvetítő” az operatív területek és az IT területek között,
  • Szoftverek, piacelemzések kiértékelése és az általunk meghatározott problémafeltevések kiválasztása,
  • Oktatás adott helyszíneken, munkavégzés közvetlenül az „ügyfelekkel” (művezető, építésvezető, de akár a vezetőség részére is).

Wymagania

  • Tapasztalat projektmenedzsmenttel kapcsolatos rendszerek terén, (építkezést) támogató App-ok, IT-képzettség (programozási ismeretek előny, de nem feltétel),
  • min. 3 év projektirányításban szerzett tapasztalat (építkezésen – előny építésvezetői vagy magasabb szintű tevékenység),
  • építőmérnöki végzettség előny, de gazdasági informatikus vagy IT szakterületen szerzett végzettség is megfelelő, amennyiben rendelkezik építési tapasztalattal,
  • kiváló szociális képesség, kommunikáció a művezetőtől az felsővezetésig, nagyon jó prezentációs képesség,
  • Középfokú (B2) angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent

Oferujemy

Rendkívül innovatív, technológiai kihívásokkal teli munkakörülményeket biztosítunk egy kreatív munkakörnyezetben. Együttműködhet a digitalizáció direkció összetartó, rátermett csapatával és fejlesztheti Európa egyik legnagyobb építőipari vállalatának a digitalizációs koncepcióját a szoftver oldalról. A jövő feladataiba való teljeskörű betanulás mellett, egy stabil munkahelyen, modern irodaházban, a személyes és szakmai fejlődésedet is kiemelten fontosnak kezeljük. Olyan kihívást keresel, ahol a tapasztalataidat bővíteni és a látásmódodat érvényesíteni tudod? Akkor kérjük küldd el nekünk a részletes, és informatív pályázati anyagodat angol vagy német nyelven, a lehetséges kezdési dátum és a fizetési igényed feltüntetésével az online adatlapon. Tippek a motivációs levélhez: meséld el nekünk néhány rövid mondatban, hogy mit gondolsz, miért fontos a digitalizáció és mi motivál téged arra, hogy ezt a témát közösen előre lendítsük.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Godziwe & rynkowe wynagrodzenie

Pakiet medyczny w Luxmed

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Twój kontakt

Walter Haberfellner
Donau-City-Str.9
1220 Vienna/Austria
Tel. +43 122 422-0
www.strabag.com