Építőipari-tanácsadó digitalizáció területen

Zadania

  • Tanácsadás megaprojekteknél megkötött szerződések alapján, a projektrésztvevők előzetes tudása és a mindenkori hardver és szoftverlehetőségek ismeretében, tekintettel a digitalizációra, a projektmenedzsment eszközökre, App-okra,minden projektfázisban,
  • Problémák feltárása, potenciális rövidtávú eredmények és próbamegoldások megtervezése, a megfelelő megoldások megtervezése és kipróbálása – „közvetítő” az operatív területek és az IT területek között,
  • Szoftverek, piacelemzések kiértékelése és az általunk meghatározott problémafeltevések kiválasztása,
  • Oktatás adott helyszíneken, munkavégzés közvetlenül az „ügyfelekkel” (művezető, építésvezető, de akár a vezetőség részére is).

Pani/Pana kwalifikacje

  • Tapasztalat projektmenedzsmenttel kapcsolatos rendszerek terén, (építkezést) támogató App-ok, IT-képzettség (programozási ismeretek előny, de nem feltétel),
  • min. 3 év projektirányításban szerzett tapasztalat (építkezésen – előny építésvezetői vagy magasabb szintű tevékenység),
  • építőmérnöki végzettség előny, de gazdasági informatikus vagy IT szakterületen szerzett végzettség is megfelelő, amennyiben rendelkezik építési tapasztalattal,
  • kiváló szociális képesség, kommunikáció a művezetőtől az felsővezetésig, nagyon jó prezentációs képesség,
  • Középfokú (B2) angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent

Oferujemy

Rendkívül innovatív, technológiai kihívásokkal teli munkakörülményeket biztosítunk egy kreatív munkakörnyezetben. Együttműködhet a digitalizáció direkció összetartó, rátermett csapatával és fejlesztheti Európa egyik legnagyobb építőipari vállalatának a digitalizációs koncepcióját a szoftver oldalról. A jövő feladataiba való teljeskörű betanulás mellett, egy stabil munkahelyen, modern irodaházban, a személyes és szakmai fejlődésedet is kiemelten fontosnak kezeljük. Olyan kihívást keresel, ahol a tapasztalataidat bővíteni és a látásmódodat érvényesíteni tudod? Akkor kérjük küldd el nekünk a részletes, és informatív pályázati anyagodat angol vagy német nyelven, a lehetséges kezdési dátum és a fizetési igényed feltüntetésével az online adatlapon. Tippek a motivációs levélhez: meséld el nekünk néhány rövid mondatban, hogy mit gondolsz, miért fontos a digitalizáció és mi motivál téged arra, hogy ezt a témát közösen előre lendítsük.

Twój kontakt

Walter Haberfellner
Donau-City-Str.9
1220 Vienna/Austria
Tel. +43 122 422-0
www.strabag.com
STRABAG AG, Direktion Digitalisierung
Budapest
Piony Specjalne
Pełny etat
Job-ID: req29388

O nas

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Érdekli az IT világa és szívesen kommunikál? A jövő munkahelyi környezete világszerte folyamatosan változik – a STRABAG-nál is. Azért lépünk már ma, hogy ne legyünk lépéskényszerben a jövőben. Csak így tudunk sikeresek maradni. Jólbevált módszerekre építünk, ezek közül is elsősorban a csapatmunkára. A digitalizációért felelős csapat küldetése a Strabag konszernben, a jövő építéséhez szükséges innovatív digitális eszközök prototípusának kifejlesztése és bevezetése. Emellett a modern technológiákra, mint például a felhő alkalmazásokra, a mesterséges intelligenciára és a Blockchains-re támaszkodunk. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Benefits

Inne ciekawe oferty pracy

REGIONÁLIS MINŐSÉG- ÉS KÖRNYEZETIRÁNYÍTÁSI MEGBÍZOTT
Debrecen
Vollzeit
PROJEKT GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ (VASÚTÉPÍTÉS)
Berettyóújfalu projektiroda
Vollzeit
PROJEKTIRODA VEZETŐ, TITKÁRNŐ (VASÚTÉPÍTÉS)
Vollzeit

Polityka prywatności

Metryczka

Informacja prawna

Kontakt