Majster Robót Mostowych (m/k)

Ihre Aufgaben

  • koordynacja pracy zespołów
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników
  • ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP na budowie
  • współpraca z inżynierem, kierownikiem robót

Ihre Qualifikationen

  • min 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku majster/brygadzista
  • umiejętność kierowania podległym zespolem i bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

Ihr Kontakt

Marzena Więckowska
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 45 13 725
www.strabag.pl
STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Obiektów Mostowych / Oddział Południowo-Wschodni
Biuro Budowy Kraków
Vollzeit
Job-ID: req29428

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego. Zostań częścią naszego zespołu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Inżynier Budowy (m/k) branża kolejowa, specjalność elektroenergetyka
Kutno
Vollzeit
Kierownik Robót Trakcyjnych (m/k) branża kolejowa
Drawski Młyn
Vollzeit
Inżynier ds. kontrolingu technicznego (m/k)
Vollzeit

Datenschutz Erklärung