LEAN - zpracovatel harmonogramů staveb (České Budějovice)

Ihre Aufgaben

  • Používat LEAN ve spolupráci se stavbyvedoucím - sledovat průběh stavby ve vazbě na schválené harmonogramy
  • Zpracování harmonogramů pro pozemní stavby včetně vazeb a kritických cest s důrazem na příslušný SW
  • Metodická pomoc pro stavbyvedoucí

Ihre Qualifikationen

  • VŠ (SŠ) vzdělání stavební/ architektura
  • Zručnost při používání SW, schopnost samostatně řešit zadané úkoly
  • Znalost práce s MS Project nebo obdobných programů
  • Zkušenost v oblasti plánování výhodou
  • Dobrá znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B

Ihr Kontakt

Jan Kubizňák
Na Bělidle 198/21
150 00 Praha 5
Tel. +420 222 868 194
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
České Budějovice
Hoch- und Ingenieurbau
Vollzeit
Job-ID: req29492

Jako technologický koncern evropského formátu poskytující služby v oblasti stavebnictví se každoročně celosvětově podílíme na tisících staveb tím, že soustředíme ty správné lidi, stavební materiály a stroje ve správném čase, na správném místě. Bez týmové spolupráce - napříč geografickými hranicemi a oblastmi - by to nebylo možné. Staňte se součástí našeho týmu! Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Stavbyvedoucí (České Budějovice)
Vollzeit

Datenschutz Erklärung