Koordynator Robót Budowlanych (m/k)

STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów Verkehrswegebau Otwock Job-ID: req29520

Über uns

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu ! STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów osoby na stanowisko:

Ihre Aufgaben

  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem
  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych
  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • przygotowanie harmonogramu prac

Ihre Voraussetzungen

  • wykształcenie wyższe w obszarze budownictwa
  • doświadczenie na stanowisku Inżynier Budowy
  • znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego
  • umiejętności przygotowania kalkulacji roboczej prac
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji koordynatora lub kierownika robót na kontraktach drogowych

Wir bieten

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.

Ihr Kontakt

Sylwia Gajewska
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 451 37 04
www.strabag.pl