Operater / Dispečer (m/ž) na betonari

Ihre Aufgaben

  • Proizvodnja transportnog betona
  • Dispozicija i raspoređivanje prijevoza transportnog betona
  • Upravljanje zalihama i kontrola ulaznih sirovina
  • Upravljanje i održavanje pokretne i nepokretne mehanizacije

Ihre Qualifikationen

  • KV - SSS - tehničkog usmjerenja
  • Min. 3 godine radnog iskustva
  • Poželjno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika u govoru i pismu

Wir bieten

Ukoliko ste zainteresirani molimo Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem online obrasca na našoj internetskoj stranici za karijeru karriere.strabag.com ili na dolje navedenu adresu najkasnije do 15.12.2019.

Ihr Kontakt

Danijel Raković
Čulinečka bb
10000
Tel. +385 1 240 5293
www.strabag.hr
TBG - STRABAG d.o.o.
Čulinečka bb, 10000 Zagreb
Baustoffe/Produktion
Vollzeit
Job-ID: req29592

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Za potrebe tvrtke TBG - STRABAG d.o.o. u Zagrebu tražimo osobu za radno mjesto Operater / Dispečer na betonari (m/ž)

Benefits

Weitere interessante Jobs

Datenschutz Erklärung