Operator koparki dwudrogowej (m/k)

Ihre Aufgaben

  • obsługa koparki dwudrogowej

Ihre Qualifikationen

  • ważne uprawnienia operatora koparki
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku operatora koparki
  • uprawnienia do poruszania się po torach kolejowych
  • aktualne uprawnienia do poruszania się po drogach publicznych

Wir bieten

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • terminowe wynagrodzenie • niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą • specjalistyczne kursy i uprawnienia • posiłki profilaktyczne

Ihr Kontakt

Wioletta Wojda
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 71 44 385
www.strabag.pl
STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Budownictwa Kolejowego / LK8 Warka
Warka
Vollzeit
Job-ID: req29629

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

W obszarze Budownictwa Kolejowego bierzemy czynny udział w realizacji największych projektów infrastrukturalnych w kraju. Specjalizujemy się w budowie, przebudowie i rewitalizacji nawierzchni i podtorza kolejowego, w przebudowie sieci trakcyjnych oraz realizacji kolejowych obiektów inżynieryjnych.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Monter Nawierzchni Kolejowej (m/k)
Drawski Młyn
Vollzeit
Cieśla (m/k)
Budowa S7 Napierki-Mława
Vollzeit
Robotnik Mostowy (m/k)
Vollzeit

Datenschutz Erklärung