MUNKAHELYI MÉRNÖK (AUTÓPÁLYA)

Ihre Aufgaben

  • mérnökökkel, megrendelőkkel (NIF Zrt.) való kapcsolattartás a havi teljesítések elszámolása kapcsán
  • havi 1-2 nap utazás céges gépjárművel Budapestre
  • PDE kimutatás készítéséhez speciális program betanulása, használata

Ihre Qualifikationen

  •  felsőfokú végzettség (építőmérnök)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • ELŐNY: MS Project
  • ELŐNY: AutoCad
  • ELŐNY: idegennyelv-ismeret (német/angol)

Wir bieten

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ihr Kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu
STRABAG Építő Kft.
Csorna
sonstige Geschäftsfelder
Vollzeit
Job-ID: req29701

Über uns

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig.

Benefits

Weitere interessante Jobs

TELEPVEZETŐ
8200 Veszprém, Tüzér út 69.
Vollzeit
ÉPÍTÉSVEZETŐ (M3 METRÓFELÚJÍTÁS)
Budapest
Vollzeit
ÉPÍTŐMÉRNÖK (SZERKEZETTERVEZÉS)
Budapest (XI. kerület, INFOPARK)
Vollzeit

Datenschutz Erklärung