FM Business Development Manger (m/k)

Ihre Aufgaben

  • pozyskiwanie zleceń na ogólnopolskim rynku usług technicznej obsługi obiektów Facility Management
  • realizacja celów handlowych, marketingowych oraz założeń budżetu w zakresie sprzedaży
  • analiza rynku Facility Management, inwestycji, monitoring działań konkurencji
  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentów prekwalifikacyjnych do uczestnictwa w przetargach; udział w przygotowaniu ofert i założeń do umów z klientem
  • przeprowadzanie negocjacji handlowych; stały rozwój bazy klientów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Ihre Qualifikationen

  • niezbędna znajomość rynku nieruchomości i usług FM w Polsce
  • 3  lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży FM
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprzedażowe i negocjacyjne, bardzo dobra autoprezentacja oraz zorientowanie na wynik
  • dyspozycyjność i mobilność, bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wir bieten

Oferujemy: • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • niezbędne narzędzia do pracy mobilnej • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Ihr Kontakt

Anna Śliwak
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag.pl
STRABAG PFS Polska Sp. z .o.o.
Warszawa, Kraków, Wrocław
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req29746

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Program stażowy STRABAG DLA FINANSISTÓW (m/k)
ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków
Vollzeit
Pracownik ds. zakupów (m/k)
Warszawa
Vollzeit
Młodszy Specjalista ds. Kancelaryjnych i Obsługi Recepcji (m/k)
Pruszków
Vollzeit

Datenschutz Erklärung