Kierownik obiektu (m/k)

Zadania

  • organizacja obsługi technicznej nieruchomości branży FM
  • nadzór i eksploatacja urządzeń, systemów i instalacji w obiekcie
  • aktualizacja dokumentacji technicznej
  • prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego
  • kierowanie zespołem pracowników
  • organizacja i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • bieżące prace związane z utrzymaniem i eksploatacją techniczną obiektów
  • tworzenie i nadzór nad realizacją harmonogramu przeglądów budynku i instalacji
  • nadzory nad pracami dostawców usług z zakresu utrzymania czystości i remontów
  • kosztorysowanie prac dodatkowych

Pani/Pana kwalifikacje

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w eksploatacji technicznej obiektów branży FM
  • uprawnienia SEP Gr. 1 i 2 E i D
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Twój kontakt

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag.pl/kariera
STRABAG PFS Polska Sp. z o.o.
Poznań, Komorniki, Swadzim
Usługi/Spółki serwisowe
Pełny etat
Job-ID: req29749

O nas

Sukces zależy od pracy zespołowej.

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej, łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU!

Benefits

Inne ciekawe oferty pracy

Laborant (m/k)
Laboratorium - Biskupiec
Vollzeit
Inżynier budowy instalacji słaboprądowych (m/k)
Warszawa
Vollzeit
Kierownik projektu instalacji elektrycznych (m/k)
Warszawa lub Wrocław
Vollzeit

Polityka prywatności

Metryczka

Informacja prawna

Kontakt