Kierownik Robót ds. Instalacji Sanitarnych (m/k)

Ihre Aufgaben

  • nadzór nad wykonywaniem prac w budownictwie kubaturowym zgodnie z projektami i pozwoleniami
  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych
  • analiza i optymalizacja rozwiązań projektowych
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • przygotowanie harmonogramu prac

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie branży sanitarnej
  • min 3 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika robót sanitarnych
  • uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji sanitarnych (od min 3 lat)
  • uprawnienia do projektowania w branży sanitarnej będą dodatkowym atutem
  • dobra znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego stanowić będzie atut
  • umiejętność przygotowania kalkulacji roboczej prac będzie dodatkowym atutem

Ihr Kontakt

Urszula Wypych
Parzniewska 10
05-800
Tel. +48 22 451 37 33
strabag.pl
Strabag Sp. z o.o. /Dyrekcja Budownictwa Ogólnego/ Oddział Centrum
Warszawa + woj. mazowieckie
Hoch- und Ingenieurbau
Vollzeit
Job-ID: req29762

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Od ponad 30 lat realizujemy w Polsce różne typy obiektów kubaturowych, począwszy od centrów handlowych, biurowców i osiedli mieszkaniowych przez zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale czy dworce kolejowe, aż po obiekty hydrotechniki morskiej i śródlądowej.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Inżynier Budowy (m/k)
Gdańsk + woj. pomorskie
Vollzeit
Kierownik Robót ds. Instalacji Elektrycznych (m/k)
woj.podlaskie
Vollzeit
Program Stażowy STRABAG DLA INŻYNIERÓW (m/k)
Gdańsk
Vollzeit

Datenschutz Erklärung