Beszerző–Logisztikus

Ihre Aufgaben

  • Új beszállítók felkutatása, meglévő és potenciális beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Ajánlatok bekérése, optimalizálása
  • Tárgyalások előkészítésében, lebonyolításában való részvétel, döntések előkészítése
  • Stratégiai beszerzésekhez ártárgyalás előkészítése
  • Riportok, kimutatások összeállítása
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése
  • Rendelések, készletszint nyomon követése
  • Fuvarszervezés előkészítése illetve támogatása
  • Kapcsolattartás az osztrák kollegákkal

Ihre Qualifikationen

  • Minimum középfokú végzettség
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés, kiváló problémamegoldó gondolkodás
  • Proaktivitás, precizitás, pontos munkavégzés
  • Előny a német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó szervező és kommunikációs készség

Ihr Kontakt

András Szücs
Rákóczi út 37.
8296 Monostorapáti
Tel. +36306990645
www.strabag.com
E.S.T.M. Kft
Monostorapáti
Hoch- und Ingenieurbau
Vollzeit
Job-ID: req29771

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Die STRABAG-Tochter Metallica Stahl- und Fassadentechnik GmbH kreiert und realisiert anspruchsvolle Metall- und Glasbaukonstruktionen im Fassadenbau und konstruktiven Stahlbau, wobei Qualität, Innovation und Speziallösungen das Firmenprofil prägen.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Technikus
Vollzeit
MUNKAHELYI MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS)
Cegléd
Vollzeit
BACKOFFICE-MANAGER (MAGASÉPÍTÉS, GENERÁLKIVITELEZÉS)
Budapest és Cegléd
Vollzeit

Datenschutz Erklärung