GAZDASÁGI ASSZISZTENS (MAGASÉPÍTÉS)

Ihre Aufgaben

  •  területi vezető melletti asszisztensi, és kisebb gazdasági feladatok ellátása
  •  iratok rendszerezése, levelezés, kapcsolattartás

Ihre Qualifikationen

  • középfokú gazdasági végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • legalább középfokú aktív német vagy angol nyelvismeret.
  • ELŐNY: gazdasági, adminisztratív feladatok elvégzésében szerzett tapasztalat

Ihr Kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu
STRABAG-MML Kft.
9022 Győr, Schwarzenberg u. 8/b központtal, változó
Hochbau
Vollzeit
Job-ID: req29857

Über uns

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A magasépítési szervezet csapatába keresünk egy elhivatott és jó kommunikációs képességgel bíró GAZDASÁGI ASSZISZTENS-t!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Vollzeit

Datenschutz Erklärung