Posunovač, vedoucí posunu

Ihre Aufgaben

  • stavební práce v dopravním stavitelství (železnice)
  • práce dle pokynů nadřízeného pracovníka

Ihre Qualifikationen

  • Vyučení nebo maturita v technickém oboru
  • Zkušenost s prací na železnici výhodou, není podmínkou, potřebná školení a kurzy zajistíme
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochota k častým služebním cestám

Ihr Kontakt

Kamila Pechačová
Železničářská 1385/29 -Střekov
400 03 Ústí nad Labem
Tel. +420 475 300 158
www.strabagrail.cz
STRABAG Rail a.s.
Chabařovice
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req29861

Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat!

Jako technologický koncern evropského formátu poskytující služby v oblasti stavebnictví se každoročně celosvětově podílíme na tisících staveb tím, že soustředíme ty správné lidi, stavební materiály a stroje ve správném čase na správném místě. Bez týmové spolupráce - napříč geografickými hranicemi a oblastmi - by to nebylo možné. Když naši zaměstnanci převezmou iniciativu a odpovědnost, a přitom všichni táhnou za jeden konec pomyslného provazu, pak jsou možnosti nekonečné - i vzhledem k osobní kariéře. Staňte se součástí našeho týmu! Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Elektromontážní dělník pro trakční vedení
Ústí nad Labem
Vollzeit
Svářeč
celá ČR
Vollzeit
Obsluha expedice + údržba obalovny
Vinařice
Vollzeit

Datenschutz Erklärung