Posunovač, vedoucí posunu

Ihre Aufgaben

  • stavební práce v dopravním stavitelství (železnice)
  • práce dle pokynů nadřízeného pracovníka

Ihre Qualifikationen

  • Vyučení nebo maturita v technickém oboru
  • Zkušenost s prací na železnici výhodou, není podmínkou, potřebná školení a kurzy zajistíme
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochota k častým služebním cestám

Ihr Kontakt

Kamila Pechačová
Železničářská 1385/29 -Střekov
400 03 Ústí nad Labem
Tel. +420 475 300 158
www.strabagrail.cz
STRABAG Rail a.s.
Chabařovice
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req29861

Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat!

Jako technologický koncern evropského formátu poskytující služby v oblasti stavebnictví se každoročně celosvětově podílíme na tisících staveb tím, že soustředíme ty správné lidi, stavební materiály a stroje ve správném čase na správném místě. Bez týmové spolupráce - napříč geografickými hranicemi a oblastmi - by to nebylo možné. Když naši zaměstnanci převezmou iniciativu a odpovědnost, a přitom všichni táhnou za jeden konec pomyslného provazu, pak jsou možnosti nekonečné - i vzhledem k osobní kariéře. Staňte se součástí našeho týmu! Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Traťový strojník - speciální traťové stroje
Chabařovice
Vollzeit
traťový strojník - dvoucestný bagr
Chabařovice
Chabařovice
Vollzeit

Datenschutz Erklärung