Kierownik ds. Finansowych (m/k)

Ihre Aufgaben

  • kierownictwo i nadzór nad działem finansowym projektu
  • przygotowywanie prognoz finansowych oraz kontrola kosztów projektu
  • sporządzanie miesięcznych sprawozdań finansowych zgodnie z zasadami obowiązującymi w koncernie
  • nadzór nad przygotowaniem budżetu kontraktu i jego okresowymi aktualizacjami
  • analiza odchyleń budżetowych
  • nadzór nad rozliczeniami finansowymi z zamawiającym, podwykonawcami, dostawcami oraz jednostkami w ramach koncernu
  • prowadzenie rachunku kosztów projektu oraz sporządzanie raportów, statystyk, prognoz i analiz zgodnie z zasadami obowiązującymi w Koncernie
  • realizacja obowiązków wynikających z Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz zawartej umowy z inwestorem w zakresie umów z podwykonawcami / dostawcami/usługodawcami
  • zgłaszanie budowy do zabezpieczenia gwarancją i ubezpieczeniem
  • weryfikacja handlowych, finansowych, ubezpieczeniowych i prawnych aspektów procesów biznesowych
  • przygotowywanie umów i udział w negocjacjach z kontrahentami
  • nadzór nad monitoringiem należności i zobowiązań, weryfikacja i rozliczenia stanów magazynowych

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży budowlanej lub na stanowisku (starszego)
  • specjalisty ds. finansowych przez okres minimum 5 lat o podobnym zakresie obowiązków
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT oraz kodeksu cywilnego
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej  pod presją czasu
  • umiejętność skutecznego zarządzania zespołem i motywowania pracowników mile widziana
  • umiejętność negocjacji i wywierania wpływu
  • samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • dyspozycyjność praz prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość jęz. angielskiego i/lub niemieckiego mile widziana
  • gotowość do relokacji

Ihr Kontakt

Sylwia Gajewska
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 728 447 345
www.strabag.pl
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów
Radomsko – Biuro Budowy Autostrady A1 odc. C
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req29876

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych oraz obiektów mostowych o różnej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Specjalista ds. Finansowych (m/k)
woj. mazowieckie - Zielonka
Vollzeit
Specjalista ds. Zakupów m/k
zielona Góra / Gorzów Wielkopolski
Vollzeit
Vollzeit

Datenschutz Erklärung