Administrator Systemów IT - Specjalista w dziale Hosting IT (m/k)

Ihre Aufgaben

  • Administrowanie i serwisowanie systemów informatycznych na platformach Windows, Linux
  • Administrowanie środowiskiem VMware
  • Nadzorowanie systemu wykonującego kopie bezpieczeństwa danych
  • Bieżąca analiza problemów, monitoring i analiza wydajności systemów
  • Przygotowanie serwerów plików dla biur regionalnych i biur budów
  • Przygotowywanie nowych i modyfikacja istniejących rozwiązań w obszarze hosting
  • Przygotowywanie środowisk pomocniczych, rozwojowych i testowych
  • Automatyzacja powtarzalnych zadań administracyjnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej środowiska IT

Ihre Qualifikationen

  •  Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server (2012/2016/2019) oraz Linux.
  • Dobra znajomość technologii VMware
  • Doświadczenie w pracy ze złożoną architekturą bazodanową MS SQL 2012, SQL 2016.
  • Potwierdzona umiejętność automatyzacji zadań z wykorzystaniem PowerShell oraz znajomość narzędzi wchodzących w skład    Microsoft System Center, SCCM • Znajomość Active Directory, DFS, RSYNC
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa środowiska MS Windows
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym istotnym atutem)

Wir bieten

Dodatkowo oferujemy: komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu - nie open space; ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie oraz krótszy dzień pracy w piątek.

Ihr Kontakt

Adrianna Hapanowicz
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 45 13 739
www.strabag.pl/kariera
STRABAG BRVZ Sp. z o.o.
Pruszków
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req29894

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Młodszy Specjalista ds. Kancelaryjnych i Obsługi Recepcji (m/k)
Pruszków
Vollzeit
Radca prawny/adwokat specjalizujący się w doradztwie procesów inwestycji budowlanych (m/k)
Pruszków
Vollzeit
Specjalista ds. kadr i płac (m/k)
Pruszków
Vollzeit

Datenschutz Erklärung