Młodszy Specjalista w Dziale Ubezpieczeń (m/k)

Ihre Aufgaben

  • obsługa floty pojazdów w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, podatku od środków transportu
  • nadzór nad  procesem likwidacji szkód

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego lub/i angielskiego
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy z liczbami
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, skrupulatność, dociekliwość
  • dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word,etc.)
  • doświadczenie w pracy z ubezpieczeniami nie jest warunkiem koniecznym, ale będzie dodatkowym atutem

Wir bieten

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu • kursy językowe: angielski i niemiecki • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem” • możliwość rozwoju zawodowego • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu - nie open space • miejsce parkingowe • ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie • krótszy dzień pracy w piątek

Ihr Kontakt

Anna Golys
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. 224513958
www.strabag.pl
STRABAG BRVZ Sp. z o.o.
Pruszków, ul. Parzniewska 10
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req30010

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Spółka STRABAG BRVZ należy do koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna za obsługę w obszarze finansowym, personalnym, zarządzania nieruchomościami i informatycznym. Zostań częścią naszego zespołu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

FM Business Development Manger (m/k)
Warszawa, Kraków, Wrocław
Vollzeit
Program stażowy STRABAG DLA FINANSISTÓW (m/k)
ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków
Vollzeit
Specjalista ds. kadr i płac (m/k)
Pruszków
Vollzeit

Datenschutz Erklärung