Geodeta / Geometar (ž/m) – Niskogradnja

Ihre Aufgaben

  • Učestvovanje u trasiranju puteva i izradi projekata
  • Učestvovanje u izradi elaborata za eksploataciju šljunkara, kamenoloma i pozajmišta materijala
  • Pripremanje podataka (situacionih planova) radi izrade projekta puteva sa pratećim objektima, mostova, ulica, platoa
  • Rad sa strankama na nerješenim pitanjima otkupa zemljišta kao i kod zauzeća putnog zemljišta
  • Staranje o promjenama nastalim u periodu od izrade elaborata eksproprijacije do njihove primjene
  • Staranje o blagovremenom evidentiranju i iscrtavanju promjena nastalim u katastru puteva u smislu promjene statusa graničnih parcela sa putnim zemljištem
  • Saradnja sa službama za katastar i geodetskim organizacijama radi blagovremenog prikupljanja podataka i zajedničkog rada
    Saradnja sa sudskim veštacima za građevinarstvo, poljoprivredu i šumarstvo radi efikasnog obavljanja veštačenja
  • Izrada projekata izvedenog stanja
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca
  • Za svoj rad odgovoran je neposrednom rukovodiocu
  • Odgovara za sprovođenje mjera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Učestvovanje u digitalizaciji procesa

Ihre Qualifikationen

  • IV, VI ili VII stepen stručne spreme geodetske struke
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na sličnim pozicijama
  • Poželjno posjedovanje izvođačke licence
  • Dobro poznavanje rada sa programima MS Office, CAD
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Znanje engleskog jezika
  • Samoinicijativa i samostalno izvršavanje obaveza

Wir bieten

Nudimo raznoliko i zanimljivo područje rada, rad u dinamičnom međunarodnom timu, mogućnost razvoja i redovno usavršavanje u organizaciji Akademije koncerna. Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da nam svoju biografiju na srpskom ili engleskom jeziku pošaljete putem online obrasca na našoj internet stranici najkasnije do 31.03.2020.

Ihr Kontakt

Jelica Živković
Zetskih vladara 5
Podgorica
Tel. +382(0)20 448 - 300
www.strabag.com
CRNAGORAPUT AD, PODGORICA
Podgorica
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req30192

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Šef gradilišta (ž/m) – Niskogradnja
Podgorica
Vollzeit
Tehnički rukovodilac projekta (ž/m)
Podgorica
Vollzeit
Građevinski tehničar (ž/m) - Niskogradnja
Podgorica
Vollzeit

Datenschutz Erklärung