Kierownik projektu instalacji sanitarnych

Zadania

  • prowadzenie i nadzorowanie robót z branży klimatyzacja, ogrzewnictwo, instalacje sanitarne  i  przeciwpożarowe
  • zarządzanie projektem od etapu przygotowania budżetu do rozliczenia końcowego
  • zarządzanie powierzonymi  robotami i raportowanie  do  przełożonego; kontrola terminowości oraz jakości prac
  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców, nadzór na bezpieczeństwem i higieną pracy
  • pozyskiwanie i weryfikowanie dostawców i podwykonawców
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i technicznej
  • przygotowywanie zapytań ofertowych na podstawie dokumentacji
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji powykonawczych

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne (klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne); preferowany kierunek studiów – inżynieria środowiska
  • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji sanitarnych
  • praktyczna znajomość zagadnień projektowych, odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji • stanowisko z potencjałem rozwoju • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Twój kontakt

Anna Śliwak
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag-pfs.pl
STRABAG PFS
Warszawa lub Wrocław
Budownictwo ogólne
Pełny etat
Job-ID: req30426

O nas

Postęp zaczyna się od nas.

W STRABAG ponad 86.000 pracowników, w 2.400 lokalizacjach na całym świecie, każdego dnia, wykorzystując nowoczesne narzędzia, technologie i metody organizacji pracy, tworzy postęp. Wyjątkowość i indywidualność to cechy, które charakteryzują każdego z nas i są widoczne w realizowanych przez nas projektach. W budownictwie lądowym, podziemnym i inżynieryjnym, przy budowie dróg, mostów i tuneli. We wszystkich obszarach, w których działamy, tworzymy budownictwo na nowo. Naszym celem jest być najbardziej innowacyjną i neutralną klimatycznie firmą budowlaną w Europie. Równość szans, różnorodność i inkluzyjność stanowią istotę naszej firmy i pracy, którą wykonujemy. Rozwijamy się z każdym nowym wyzwaniem, realizując projekty w sposób partnerski. Razem tworzymy wielkie rzeczy. Buduj z nami przyszłość!

tutaj

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefity

Inne ciekawe oferty pracy

Kierownik / Kierowniczka Budowy
woj. podlaskie
Vollzeit
Kierownik Robót
Warszawa + woj. mazowieckie
Vollzeit
Kierownik/ -czka Robót ds. Instalacji Elektrycznych
Warszawa +woj.mazowiecki
Vollzeit

Polityka prywatności

Metryczka

Informacja prawna

Kontakt