Majster Robót Drogowych (m/k)

Ihre Aufgaben

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu prac

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe – Budownictwo, mile widziana specjalizacja w zakresie budownictwa drogowego
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel),
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Ihr Kontakt

Ewelina Lenard
Spółdzielczości Pracy 75
20-150 Lublin
Tel. 817457931
www.strabag.com
Strabag Sp. z o.o. Dyrekcja Wschodnia / Oddział Lublin
Lublin
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req30429

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Inżynier budowy (m/k)
Lublin
Vollzeit
Program Praktyk Letnich - budownictwo drogowe (m/k)
Lublin
Praktikum

Datenschutz Erklärung