Asystentka Biura Budowy (m/k)

Ihre Aufgaben

  • obsługa sekretariatu biura budowy w Pobierowie
  • organizacja narad, spotkań i podróży służbowych Przełożonych
  • prowadzenie korespondencji w porozumieniu z Przełożonymi
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów biura i ich archiwizacja
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji
  • wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych
  • współpraca z biurem oddziału oraz z innymi jednostkami organizacyjnymi koncernu

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, wielozadaniowość oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • zaangażowanie w pracę, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
  • samodzielność i dynamizm w działaniu
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Ihr Kontakt

Kamila Rosik
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 45 13 740
www.strabag.pl
STRABAG Sp. z o.o./ Dyrekcja Budownictwa Ogólnego/Oddział Zachód
Pobierowo
Hoch- und Ingenieurbau
Vollzeit
Job-ID: req30448

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Od ponad 30 lat realizujemy w Polsce różne typy obiektów kubaturowych, począwszy od centrów handlowych, biurowców i osiedli mieszkaniowych przez zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale czy dworce kolejowe, aż po obiekty hydrotechniki morskiej i śródlądowej.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji (k/m)
Żory + woj. śląskie
Vollzeit
Kierownik Robót (m/k)
Białystok + kontrakty w woj. podlaskim
Vollzeit
Specjalista ds. Kalkulacji Robót Ogólnobudowlanych (m/k)
Szczecin
Vollzeit

Datenschutz Erklärung