INGATLANFEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ

Ihre Aufgaben

A pozícióra olyan releváns szakmai háttérrel rendelkező projektvezetőt keresünk, aki elkötelezett a csapatmunka iránt és proaktív szemléletű.
A projektvezető egy összeszokott csapat kiemelt tagja lesz, teljesítményétől függően a jövőben további vezetői funkciót is betölthet.

Projektfejlesztés

  • A meglévő és új ingatlanok akvizíciója és fejlesztése
  • A projektfejlesztés minden fázisának (ötlet, akvizíció, fejlesztés, megvalósítás és értékesítés) irányítása
  • A potenciális projektek alapos átvilágítása és értékelése
  • Költségvetés összeállítása és a költségek nyomon követése
  • Kockázatkezelés
  • A STRABAG Real Estate képviselete konszernen belül és külső partnereknél

People management

  • Csapatmunka fejlesztése
  • Részvétel a személyzeti tervezésben és kiválasztásban
  • A munkatársak továbbképzési szükségletének felismerése és támogatása

Ihre Qualifikationen

  • Minimum 5 éves ingatlanfejlesztés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat, projektvezetői munkakörben, ideális esetben felső vezetői tapasztalattal
  • A lakóingatlan fejlesztési piac naprakész ismerete és kialakult kapcsolatrendszer
  • Kiváló magyar és német vagy magyar és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű műszaki és gazdasági szaktudás, valamint felelősségérzet
  • Professzionális MS Office, Teams, OneNote és Planner ismeret
  • Önálló, pontos és strukturált munkavégzés és magabiztos fellépés
  • Tanulási hajlandóság, rugalmasság és kezdeményező készség
  • Tanulási hajlandóság, megbízhatóság és lojalitás

Wir bieten

Érdekes kihívást jelentő munkát ajánlunk Önnek egy nagy nemzetközi konszernél, sokoldalú fejlődési lehetőségekkel, kellemes munkahelyi légkörrel, fiatal dinamikus csapatban. A pozícióhoz piacképes fizetést és saját célra is használható cégautót biztosítunk. Érdeklődés esetén kérjük nyújtsa be jelentkezését a teljeskörű, informatív pályázati dokumentációval (motivációs levél, önéletrajz és referenciák) német vagy angol nyelven. Örömmel várjuk pályázatát!

Ihr Kontakt

Christoph Schnabel
Donau-City-Straße 1
1220 Wien
Tel. +43 1 22 422-7681
www.strabag-real-estate.at
STRABAG Real Estate GmbH
Budapest
Projektentwicklung
Vollzeit
Job-ID: req30920

Über uns

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A fenntartható és modern ingatlanfejlesztés korunk egyik legfontosabb feladata. A STRABAG Real Estate elkötelezett e cél mellett. Mint Ausztria egyik vezető piaci szereplője, lakó- és kereskedelmi ingatlanokat fejlesztünk. Az ingatlanfejlesztések középpontjában az emberek állnak. Lakóingatlanjaink fejlesztése folyamán különféle lakberendezési koncepcióknak köszönhetően, mint például az élet, az öko és az emberi bázis©, a tulajdonságok a jövőbeli lakosok egyéni igényeihez igazodnak. Kereskedelmi ingatlanjaink fejlesztése folyamán célunk, hogy projektjeink értéket képviseljenek mind a befektetők mind a leendő bérlők számára. Legyen a csapatunk tagja!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Datenschutz Erklärung