Přípravář, kalkulant m/ž

Ihre Aufgaben

  • vedení příslušné dokumentace stavby
  • spolupráce při koordinaci jednotlivých fází stavební činnosti
  • jednání s investorem a dodavateli
  • nákladové kalkulace staveb
  • tvorba a kompletace nabídek
  • poptávání a vyhodnocení subdodavatelů

Ihre Qualifikationen

  • minimálně SŠ vzdělání stavebního zaměření
  • schopnost samostatného uvažování
  • dobrá znalost PC (Excel, Word, MS Project) a kalkulačních programů ve stavebnictví
  • nadstandardní pracovní nasazení
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost stavebních postupů výhodou
  • orientace v zadávací dokumentaci stavby výhodou
  • znalost NJ a AJ vítána, není podmínkou
  • znalost programu iTWO výhodou
  • pozice je vhodná i pro absolventy bez předchozí praxe a se zájmem o stavebnictví

Wir bieten

Nabízíme: jistý start v silném nadnárodním koncernu podporu profesního růstu a osobního rozvoje zajímavé projekty doma i v zahraničí jistotu díky stabilnímu pracovnímu místu příjemné firemní klima, otevřenost, přátelské prostředí podnikový management zdraví, např. karta MultiSport, , Dny zdraví, různé aktivity na podporu fyzického a psychického zdraví zaměstnanců

Ihr Kontakt

Kamila Pechačová
Železničářská 1385/29
400 03 Ústí nad Labem - Střekov
Tel. +420 475 300 158
www.strabagrail.cz
STRABAG Rail a.s.
Praha
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req31065

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Jako technologický koncern evropského formátu poskytující služby v oblasti stavebnictví se každoročně celosvětově podílíme na tisících staveb tím, že soustředíme ty správné lidi, stavební materiály a stroje ve správném čase na správném místě. Bez týmové spolupráce - napříč geografickými hranicemi a oblastmi - by to nebylo možné. Když naši zaměstnanci převezmou iniciativu a odpovědnost, a přitom všichni táhnou za jeden konec pomyslného provazu, pak jsou možnosti nekonečné - i vzhledem k osobní kariéře. Staňte se součástí našeho týmu! Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Stavbyvedoucí dopravních staveb - Česká Lípa(m/ž)
Česká Lípa
Vollzeit
Stavbyvedoucí
Ústí nad Labem
Vollzeit
Geodet stavby m/ž
Vollzeit

Datenschutz Erklärung