GAZDASÁGI MUNKATÁRS (MAGASÉPÍTÉS)

Ihre Aufgaben

  • projektek gazdasági feladatainak teljes körű ellátása
  • szoros együttműködés a projekt műszaki vezetőjével, műszaki kollégákkal
  • partnerekkel való kapcsolattartás (gazdasági folyamatokat érintő kérdésekben)
  • alvállalkozók, beszállítók tevékenységével kapcsolatos gazdasági feladatok ügyintézése
  • szerződések előkészítésében aktív részvétel, szerződések folyamatos felülvizsgálata, nyomon követése
  • gazdasági jelentések, kimutatások készítése, és pénzügyi tervek készítése
  • belső szabályozási rendszer elvárásainak megfelelő adminisztráció

Ihre Qualifikationen

  • legalább felsőfokú gazdasági végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • elhivatottság/motiváltság
  • kitartás/koncentrálóképesség
  • problémamegoldó képesség
  • felelősségtudat
  • jó kommunikációs készség/határozott fellépés
  • csapatszellem
  • német nyelv ismerete

Wir bieten

Az ideális jelölt rendelkezik legalább 3 év szakmai tapasztalattal, és jó kommunikációs képességét tudja kamatoztatni a projekt műszaki vezetőjével, a műszaki kollégákkal és a külső partnerekkel történő kapcsolattartás során. Elvárás, hogy rendelkezzen felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel, jól tudjon csapatban együttműködni. Munkakör betöltéséhez szükséges a német nyelv használata. Ha fontos Önnek a biztonság és a változatos munkavégzés, várjuk jelentkezését.

Ihr Kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.com
STRABAG Építőipari Zrt.
Budapest (XI. kerület, INFOPARK)
Hochbau
Vollzeit
Job-ID: req31114

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Datenschutz Erklärung