požiadať teraz

GAZDASÁGI MUNKATÁRS (MAGASÉPÍTÉS)

Úlohy

  • projektek gazdasági feladatainak teljes körű ellátása
  • szoros együttműködés a projekt műszaki vezetőjével, műszaki kollégákkal
  • partnerekkel való kapcsolattartás (gazdasági folyamatokat érintő kérdésekben)
  • alvállalkozók, beszállítók tevékenységével kapcsolatos gazdasági feladatok ügyintézése
  • szerződések előkészítésében aktív részvétel, szerződések folyamatos felülvizsgálata, nyomon követése
  • gazdasági jelentések, kimutatások készítése, és pénzügyi tervek készítése
  • belső szabályozási rendszer elvárásainak megfelelő adminisztráció

Vaše kvalifikácie

  • legalább felsőfokú gazdasági végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • elhivatottság/motiváltság
  • kitartás/koncentrálóképesség
  • problémamegoldó képesség
  • felelősségtudat
  • jó kommunikációs készség/határozott fellépés
  • csapatszellem
  • német nyelv ismerete

Čo ponúkame

Az ideális jelölt rendelkezik legalább 3 év szakmai tapasztalattal, és jó kommunikációs képességét tudja kamatoztatni a projekt műszaki vezetőjével, a műszaki kollégákkal és a külső partnerekkel történő kapcsolattartás során. Elvárás, hogy rendelkezzen felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel, jól tudjon csapatban együttműködni. Munkakör betöltéséhez szükséges a német nyelv használata. Ha fontos Önnek a biztonság és a változatos munkavégzés, várjuk jelentkezését.

Váš kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.com
STRABAG Építőipari Zrt.
Budapest (XI. kerület, INFOPARK)
Pozemné staviteľstvo
Plný úväzok
Job-ID: req31114

O nás

Pretože úspech môže vzniknúť len spoločne.

Ako európsky technologický koncern v oblasti stavebníctva zhotovuje STRABAG ročne po celom svete tisícky stavieb tak, že prináša správnych ľudí, stavebný materiál a technológie v správny čas na správne miesto. Bez tímovej práce - naprieč geografickým hraniciam a oblastiam - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Benefits

ďalšie zaujímavé ponuky

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact