ÉPÍTŐMÉRNÖK (GEOTECHNIKA ÉS SZERKEZETTERVEZÉS)

Ihre Aufgaben

  • magas-, mély- és hídépítési szerkezetek statikai és geotechnikai vizsgálata és tervezése bel- és külföldön, az előkészítő, az ajánlati és a kivitelezési fázisban egyaránt
  • magas-, mély- és hídépítési szerkezetek, illetve közlekedési létesítmények geotechnikai tervezési beszámolójának készítése
  • vállalkozási részleg műszaki támogatása az ajánlatok készítésében és a kivitelezés tervezésében, valamint egyedi műszaki javaslatok kidolgozása
  • tervezés, műszaki tanácsadás és az operatív területekkel való szoros együttműködés a kivitelezési
    projekten során
  • kivitelezési projektek tervkoordinációjában való szoros közreműködés.

Ihre Qualifikationen

  • építőmérnöki végzettség, geotechnika vagy szerkezetépítés terén szerzett ismeretekkel (Geotechnika/ szerkezettervezés magas-, mély- ill. hídépítésben)
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • német nyelv társalgási szintű (középfok) ismerete feltétel, angol nyelvismeret előnyt jelent
  • MS-Office, FEM- és CAD programok ismerete
  • utazási hajlandóság bel- és külföldön egyaránt
  • átlagon felüli elhivatottság, önálló munkavégzésre való képesség
  • konstruktív, teamorientált együttműködésre való képesség, nyitottság különböző munkakultúrákban történő munkavégzésre

Wir bieten

Műszakilag komplex, izgalmas, kíhívással teli projekteken való részvétel - Önálló, változatos feladatkör: statikai számítások, tervezés, műszaki tanácsadás, műszaki állásfoglalás, projektkoordináció, helyszíni szakértői feladatok - Fiatalos, modern, nemzetközi munkakörnyezet - Versenyképes fizetés - Rugalmas munkaidő - Tanulási lehetőség belső- és kűlső továbbképzéseken keresztül

Ihr Kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu
STRABAG-MML Kft.
Budapest (XI. kerület, INFOPARK)
Hochbau
Vollzeit
Job-ID: req31222

Über uns

Mert siker csak együttműködésből születhet.

A STRABAG vállalatcsoport technológiai konszernként az építőipari szolgáltatások területén évente több ezer építőipari projektet valósít meg, amelyhez a megfelelő szakembereket, építési anyagokat és eszközöket a megfelelő időben és helyen összpontosítja. Ez a határokon és ágazatokon átívelő teljesítmény csapatmunka nélkül nem valósulhatna meg. Legyen csapatunk tagja!

Központi részlegünk, a Zentrale Technik, mint a STRABAG konszern belső, műszaki háttérirodája, világszerte az igényekhez szabott, műszaki megoldásokról gondoskodik. Szolgáltatásaink magában foglalják a tervezést és a műszaki tanácsadást a mély- és alagútépítés, a szerkezetépítés, a kulcsrakész építés és az építési menedzsment területein. Szerkezetépítés, geotechnika, ill. közlekedésépítés területeken tevékenykedő Budapesten működő műszaki irodánk számára keresünk releváns szakmai tapasztalattal rendelkező építőmérnököt geotechnikai és / vagy szerkezettervező szakterületre.

Benefits

Weitere interessante Jobs

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS)
Vollzeit

Datenschutz Erklärung