Program Praktyk Letnich - budownictwo drogowe (m/k)

Ihre Aufgaben

  • Udział w nadzorowaniu pracy firm podwykonawczych
  • Kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną
  • Przygotowanie analiz i raportów
  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji budowy

Ihre Qualifikationen

To, co możemy zaoferować:

  • 3 miesięczne płatne praktyki na budowie / w biurze budowy lub w siedzibie oddziału
  • Realizowanie zadań odpowiadających stanowisku Inżyniera Budowy / Kalkulanta / etc
  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk
  • Indywidualnie przygotowany plan praktyk oraz wsparcie Opiekuna
  • Bliska współpraca z profesjonalnym zespołem inżynierów i specjalistów

Ihr Kontakt

Ewelina Lenard
Spółdzielczości Pracy 75
20-147 Lublin
Tel. (081) 4602896
www.strabag.com
Strabag Sp. z o.o. Dyrekcja Wschodnia / Oddział Olsztyn
Olsztyn
Verkehrswegebau
Praktikum
Job-ID: req31245

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców dróg. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Majster Robót Drogowych (m/k)
Olsztyn
Vollzeit
Inżynier budowy (m/k)
Olsztyn
Vollzeit
Specjalista ds. Kalkulacji
Olsztyn
Vollzeit

Datenschutz Erklärung