PROJEKTIRODA VEZETŐ, TITKÁRNŐ (VASÚTÉPÍTÉS)

Ihre Aufgaben

  • a konzorcium kimenő és bejövő dokumentumainak iktatása, továbbítása, irattározása, átadása, érkező postai küldemények átvétele, feladása
  • információk közvetítése a projekten dolgozó munkatársak között
  • jegyzőkönyv készítése
  • egyéb adminisztrációs feladatok végzése
  • irodaszerek beszerzése, irodagépek figyelemmel kísérése
  • a projektvezető, és gazdasági vezető által kiadott operatív feladatok és utasítások végrehajtása

Ihre Qualifikationen

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • mobilitás

Wir bieten

Lehetőséget nyújtunk tapasztalatszerzésre, egy érdekes és változatos tevékenységi területen, és esélyt adunk csapatunkban szakmai és személyi képességeinek fejlesztésére.

Ihr Kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
H-1117
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu
STRABAG VASÚTÉPÍTŐ KFT.
Berettyóújfalu projektiroda
sonstige Geschäftsfelder
Vollzeit
Job-ID: req31397

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

A Strabag Vasútépítő Kft. a STRABAG cégcsoport magyarországi vasútépítő vállalata és egyben Magyarország egyik piacvezető vasútépítő cége. Vállalatunk, az ország teljes területén, sikerrel tesz eleget komplex vasútépítési munkák megvalósításán.

Benefits

Weitere interessante Jobs

PROJEKT GAZDASÁGI VEZETŐ (VASÚTÉPÍTÉS)
Debrecen, Budapest
Vollzeit
PROJEKT GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ (VASÚTÉPÍTÉS)
Vollzeit

Datenschutz Erklärung